KONST / Litografier / Färglitografi 11709096
nr 1170 9096
Olle Baertling
(1911-1981), Sverige
Färglitografi, Signerad, daterad 1962-68, numrerad 289/300. Löst blad, motivet: 33x17 cm
Utrop:
4.000 kr
Såld:
6.400 kr
måndag 19 mars 2018
kl 18:32:51
3.000 kr
4.000 kr
3.800 kr
4.000 kr (Budbetjänt)
4.200 kr
4.400 kr
6
4.600 kr
5.000 kr
7
5.000 kr
5.000 kr (Budbetjänt)
7
5.200 kr
8
5.800 kr
9
6.000 kr
10
6.200 kr
7
19 mar
Olle Baertling
Läs mer om Olle Baertling